SANAL SUNUCU VPS

VPS çözümlerimiz sayesinde kendinize özel sanal sunucularla kendinize özel e-mail sunucusu kurabilir,Linux VPS'lerde ,Cpanel / WHM Kontrol Panelleriyle sunucunuzu kolayca yönetebilir, yoğun hit ve trafik harcayan web sitelerinizi barındırabilir, paylaşımlı hosting sunucularında kullanamadığınız size özel script ve/veya yazılımlarınızı kullanabilirsiniz. Proxmox Kontrol Panel'li, İntel Xeon E5-2650 işlemcileriyle, 128GB bellekli sunucuları ve %99.8'lik uptime süresiyle dünya standartlarında siz de sanal sunucu sahibi olabilirsiniz!

CPU
2 Core
RAM
1 GB
Disk Space
25 GB
Bandwidth
500 GB
Linux
Opsiyonel

Satın Al

CPU
2 Core
RAM
1 GB
Disk Space
50 GB
Bandwidth
1 TB
Linux
Opsiyonel

Satın Al

CPU
2 Core
RAM
2 GB
Disk Space
75 GB
Bandwidth
2 TB
Linux
Opsiyonel

Satın Al

Sanal Sunucu VPS Ortak Özellikler

Sanallaştırmada kullandığımız sunucular, en üst düzey sunuculardır ve en iyi performans amaçlanmaktadır. VPS'lerin birbirini herhangi bir şekilde olumsuz etkilemeden en yüksek performans ile çalışması için optimize edilmiştir.

SANALLAŞTIRMA TEKNOLOJİSİ

HyperVM ve Proxmox Teknolojisi ile sunucunuz hızlı , stabil ve sürekli online! İhtiyacınız olanı en iyi şekilde kullanmanızı sağlayan container sanallaştırma teknolojisi ile sunucu alışkanlığınızı değiştirin.

KAYNAK İHTİYACI

VPS sunucunuzun ihtiyaç duyulması halinde işlemci çekirdeği,ram miktari ve disk alanı online olarak yükseltilebilmektedir. Kaynak arttırımı için bize ulaşmanız yeterlidir.

PROFESYONEL DESTEK

Sorunu çözmediniz mi ? SLA anlaşmanız dahilinde 7/24 uzman ekibimiz tarafından sorunlarınız çözülsün.

YÜKSEK HİTLİ SİTELER

Yüksek hit alan, sunucu kullanması gereken internet sitelerinizi sanal sunucu üzerinde barındırabilirsiniz.

FAİLOVER /HA

Olası donanım arızası durumlarında sistem duruma otomatik müdahale ederek kendi kendine sorunu iyileştirip kesintisiz olarak hizmetinizi devam ettirmektedir.

%99.98 UPTİME

En üst düzey donanımlarla sunduğumuz VPS hizmetleri ile en üst düzeyde performans sağlanmakta, tecrübeli ekibimiz ile %99 uptime garantisi verilmektedir.

 24X7X365 Destek

  Teknik Destek

  Telefon Desteği

Powered by WHMCompleteSolution

Youtube Konularımız

İletişim

Copyright © 2022 Hostingal Bilişim ve Internet Hizmetleri. All Rights Reserved.